• test

Hotelik Noclegi Agape

Hotelik Noclegi Agape znajduje się w Szczecinie na Prawobrzeżu. Usytuowany jest w malowniczej i cichej okolicy, na skraju Puszczy Bukowej. Dzięki szybkiemu połączeniu z centrum miasta nasze miejsce noclegowe to świetna baza wypadowa dla osób podróżujących służbowo w okolice Szczecina.

Dogodna lokalizacja i łatwy dojazd do tras tranzytowych nad morze, w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego, Berlina, Gdańska i Bydgoszczy zachęcają do noclegu również osoby podróżujące w celach turystycznych i szukające spokojnego wypoczynku.

Pokoje gościnne dla wymagających!


 

Oferujemy gościom wygodne pokoje gościnne z Internetem Wi-Fi w konkurencyjnych cenach. Komfortowo urządzone pokoje, zielone otoczenie i rodzinna atmosfera sprawią, że nocleg u nas będzie niezwykle przyjemny i satysfakcjonujący.

Zapewniamy miłą obsługę, która chętnie doradzi co warto zwiedzić w Szczecinie i okolicach, gdzie można smacznie zjeść i ciekawie spędzić czas wolny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy kameralną atmosferę i spokojny odpoczynek.

Agape znajduje się w pobliżu tras:

  • Szczecin-Gorzów Wlkp. (4 min.)
  • Szczecin-Bydgoszcz (3 min.)
  • Szczecin-Berlin (4 min, do granicy kraju 20 min.)
  • Szczecin-Gdańsk (4 min.)

 

Zapraszamy na nocleg do Agape!

Logo